Naiste jalatsid

Naiste jalatsid

 

FinnComfort® jaoks on esmatähtis Teie rahulolu! Nende eesmärk on valmistada kingi, mis vastavad klientide ootustele ning selle saavutamiseks on seatud kõrged nõudmised kingade arendamisele, sobivusele, funktsionaalsusele ja tootmisele.

FinnComfort® brändikvaliteet tähendab ka hoolikalt valitud materjale ja tooraineid ning tootmisprotsessil rangete kvaliteedistandardite täitmist tervikuna. Kõiki kingi testitakse pidevalt, selleks, et oleks tagatud kõrged kvaliteedinõuded. Samuti kontrollitakse, et oleks täidetud loodust säästvad tingimused.

Kõik kingad on välja töötanud FinnComfort® ise ja valmistatud Saksamaal, sest ainult nii on võimalik järjepidevalt tagada soovitud kvaliteeti.

FinnComfort® otsib alati uusi toote ideesid ning nende kireks on mugavate jalatsite valmistamine, et valmistada rõõmu läbi muretu jalutuskäigu.

Meil on hea meel, kui meie kliendid tunnevad end hästi.

Sobiva jalatsi leidmiseks tutvu FinnComfort kataloog 2018-2019

 

 

Suurem mugavus ei ole saavutatud moe disaini arvelt. Seda tõestavad Ortho Lady & Genti mudelite kollektsioonid, mis vastavad kaasaegse ja terviseteadliku põlvkonna ootustele.

Scheinil on lai valik mugavaid kingi, mis tagavad loomuliku liikumise ja neutraliseerivad jalgade väsimust. Kõik kingad sobivad kasutamiseks lahtiste sisetaldadega, kuhu on võimalik tellida individuaalselt valmistatud tallatoed.

Sobiva jalatsi leidmiseks tutvu Ortho lady gent kataloogiga